کیمیا پروژهش رایانه آرین

ما هنرمند ، طراح ، مهندس ، متفکر و رویاپرداز هستیم. و در ایجاد بهترین محصولات دیجیتال در جهان تلاش میکنیم.

رسالت این مجموعه

این مجموعه با هدف طراحی و تولید نرم افزارهای تخصصی در زمینه های مالی اداری ،هتلداری و بیمارستانی تاسیس و در زمره اولین شرکتهایی می باشد که در که در زمینه های گردشگری و سلامت آغاز به فعالیت نموده و در طی این دوره توانسته با ارائه نرم افزار های متنوع و همگام با نیاز روز، طیف گسترده ای از نیاز های مدیران برای اداره بخش های مختلف یک مجموعه را برآورده نماید .

آنچه ما را متمایز میسازد

استفاده از دانش، توان فني و توجه همکاران همراه با بهره‌گيري ازآخرين دستاوردهاي روز دنيا و آموزش مستمر موارد مذكور، باعث توانمندي كليه رده‌هاي پرسنل شده است.اين توانمندي در امور مختلفي از جمله موارد زير مشهور است:

تحلیل

در این مجموعه تحلیل یک سامانه ، بعنوان مهمترین اصل در پیاده سازی اصولی نرم‌افزار درنظر گرفته می‌شود و پر واضح است که زمان قابل توجه‌ای به این بخش از سوی مدیران اختصاص داده می‌شود .

طراحی

یکی از عواملی که می‌تواند درصد رضایت‌مندی کاربران را از یک سامانه بالا ببرد ، طراحی و نمای نرم‌افزار می‌باشد . انتخاب رنگ های متنوع و درنظر گرفتن فونت‌های متناسب رابطه مستقیمی با میزان زمان کاربری سیستم توسط اپراتور ها دارد.

توسعه

اغلب توسعه نرم‌افزار را با برنامه‌نویسی یکسان میدانند در حالی که توسعه نرم‌افزار بر خلاف برنامه‌نویسی با تولید تجاری نرم‌افزار، استفاده بهینه از بخش‌های در دسترس تولید شده و همچنین روش‌های مدیریت، افزایش سرعت و افزایش کیفیت پروژه‌های نرم‌افزاری سر و کار دارد.

پشتیبانی

شرکت کیمیا پژوهش رایانه آرین خود را همواره در قبال پروژهای انجام شده مسئول دانسته و آماده پاسخگویی به مشتریان و پشتبانی پروژهای محول شده به خود می باشد

راهبران کیمیا

ما معتقدیم که بهترین راه حل ها در تقاطع طراحی هوشمند و مهندسی قوی قرار دارد. رهبری ما به طور مستمر برای محافظت و القای این دیدگاه در هر فرآیند ، پروژه و اعضای تیم فعالیت می کند.
مهندس علیرضا درانی
مدیر عامل، رئیس هیئت مدیره

برنامه نویس ،تحلیلگر سیستم و طراح پایگاه‌داده

مهندس محمد رضایی مکرم
برنامه نویس، طراح سایت و گرافیست

طراح و برنامه نویس برنامه های تحت وب

مهندس مینا ناظم
برنامه نویس، طراح سایت و گرافیست

متخصص برنامه نویسی برنامه های تحت وب

مهندس محمد تاجی
برنامه نویس و طراح سایت

طراح سایت و برنامه نویسی تحت وب

05138698219  
09153060680  
09354309521  
@prkimia8688  
info@Prkimia.ir  
dorrani2002@yahoo.com  
dorrani.sd@Gmail.com  
خراسان رضوی - مشهد - بلوار صارمی 47 پلاک 47/1 واحد 2  

محصولات